Esimeste seas maailmas kehtestas Eesti “diginomaadi” viisa

Avaleht » Uudised » Esimeste seas maailmas kehtestas Eesti “diginomaadi” viisa

Kaasaegne tööturg on pidevas muutumises ja iga aastaga üha rohkem inimesi suundub kaugtööle. Selline töö võimaldab nomaadi elustiili, palju reisida ja elada erinevates riikides. Eesti siseminister mart Helme teatas, et selline otsus tugevdab Eesti imidžit ja seisukohti maailmaturul, diginomaadid tarvivad siinseid kaupu ja teenuseid ning soodustavad kiiremat taastumist majanduskriisist.

Viisade väljastamise tingimusi kontrollitakse hoolikalt. Esimeses etapis saavat viisat taotleda need välismaalased, kes tõendavad ise, et nad on diginomaadid. Prognooside kohaselt saab see olema kuni 1800 välismaalast aastas, kellel on õigus legaalselt elada Eesti territooriumil kuni 1 aasta.

Täpsemalt:  https://bit.ly/3fO4wNl


Populaarne
Vilniuse lennujaam muutus vabaõhukinoks
Balti riigid avasid oma piirid
Hüljatud linn Irbene
Mini-loomaaed «Dzīvo Sapņu dārzs»
Vaadake ka