Igal aastal võtavad Muuseumiööst osa galeriid, muuseumid, arhiivid, kirikud, teaduskeskused. Sel laupäeval 18.00 – 23.00 on pääs muuseumidesse tasuta. Selle aasta teema on – Öös on aega.
Näitustelt saab vastuse küsimustele, kuidas teadlased aega mõõdavad, kuidas kujutavad aega kunstnikud ja kuidas hoiavad teda muuseumid. Turistidele korraldatakse ingliskeelseid ekskursioone. Eelmisel aastal osales enam kui 100 000 inimest ja üle 200 muuseumi terves Eestis.
Täpsemalt: https://www.muuseumioo.ee/ru
Üritused Facebookis: https://www.facebook.com/Muuseumioo/events/