8. augustil avati Tallinnast 40 km kaugusel Munalaskme külas era observatoorium. Huvitav on see, et ta asub vanas veetornis. Tähetornis on kuppel ja teleskoop. Külastada saab eelneva registreerimise alusel, pilet 10€.
Eesti ja vene keeles toimuvad ekskursioonid iga ilmaga, kuid teleskoobiga saab vaadata vaid selge ilma korral. Kaasa peab võtma vahetusjalatsid. Ekskursioonil saab osaleda maksimaalselt 10 inimest.
Täpsemalt: https://www.facebook.com/astronoom/