2. – 8. novembril toimub Leedu gastronoomia nädal.
Nädala jooksul on võimalik hinnata spetsiaalselt välja töötatud menüüd, degusteerida õhtusööke ja söödavaid kunstiteoseid. Lemmik restorani poolt saab hääletada.
Täpsemalt: facebook.com/gastrosavaite
Foto: @balzac_vilnius