Rygoje atidarė laikiną paminklą gydytojams, kurie kovoja su koronovirusu

Pradžia » Naujienos » Rygoje atidarė laikiną paminklą gydytojams, kurie kovoja su koronovirusu

Skulptūra „Medikai pasauliui“, 6 m aukščio, įrengta netoli Latvijos nacionalinio dailės muziejaus. Tai privati ​​iniciatyva, skulptūros autorius Aigaras Bikšė. Jis mano, kad sveikatos priežiūros darbuotojai kasdieniame gyvenime yra nepakankamai įvertinti ir norėjo parodyti skulptūros dydžiu, kiek mes priklausome nuo jų žinių sveikatos problemų atveju. Darbas buvo baigtas per porą mėnesių iš putplasčio su specialia danga. Muziejaus pastate bus galima stebėti iki gruodžio mėnesio.

 

„Gydytojai pasauliui“ jau sukėlė aršias diskusijas internete. Miesto gyventojai pasakoja apie jo meninę vertę ir kaip jis dera prie miesto kraštovaizdžio. Valstybė darbų finansavime nedalyvavo.


Populiarios
Vilniaus oro uostas virto kino teatru po atviru dangumi
Baltijos šalys atidarė sienas
Apleistas Irbenės miestas
Mini zoologijos sodas „Dzīvo Sapņu dārzs“
Taip pat žiūrėkite