„Šviesk namuose“ vietoj „Staro Riga“ festivalio

Pradžia » Naujienos » „Šviesk namuose“ vietoj „Staro Riga“ festivalio

Dėl kasmetinio tarptautinio šviesos festivalio „Staro Rīga“ nukėlimo į kitų metų pradžią,lapkričio mėn., Rygos gyventojai kviečiami dalyvauti akcijoje „#Staromājās“ („#Šviesknamie“).

Veiksmą jau pradėjo penki latvių menininkai – Helena Heinrihsone, Katrina Neiburga, Kristians Brekte, Kristapsas Ancansas ir Mikelis Murnieksas, prie jų kviečiami prisijungti visi Rygos gyventojai.

Menininkai parodys savo kūrybinio apšvietimų darbo vaizdo įrašą, o gyventojai kviečiami pasisemti įkvėpimo ir patiems pasilikti namuose, sukurti savo spalvingus šviesos šedevrus ir dekoracijas.

Kampanija siekiama sukurti šventinę atmosferą Rygoje, atšvęsti Latvijos gimtadienį namuose su artimaisiais ir pasidalinti atostogomis su visu miestu naudojant socialinių tinklų žymą #staromajas.

Akcija tęsis nuo lapkričio 16 iki lapkričio 22 dienos.

Plačiau: staroriga.lv


Populiarios
Vilniaus oro uostas virto kino teatru po atviru dangumi
Baltijos šalys atidarė sienas
Apleistas Irbenės miestas
Mini zoologijos sodas „Dzīvo Sapņu dārzs“
Taip pat žiūrėkite