Dėl kasmetinio tarptautinio šviesos festivalio „Staro Rīga“ nukėlimo į kitų metų pradžią,lapkričio mėn., Rygos gyventojai kviečiami dalyvauti akcijoje „#Staromājās“ („#Šviesknamie“).
Veiksmą jau pradėjo penki latvių menininkai – Helena Heinrihsone, Katrina Neiburga, Kristians Brekte, Kristapsas Ancansas ir Mikelis Murnieksas, prie jų kviečiami prisijungti visi Rygos gyventojai.
Menininkai parodys savo kūrybinio apšvietimų darbo vaizdo įrašą, o gyventojai kviečiami pasisemti įkvėpimo ir patiems pasilikti namuose, sukurti savo spalvingus šviesos šedevrus ir dekoracijas.
Kampanija siekiama sukurti šventinę atmosferą Rygoje, atšvęsti Latvijos gimtadienį namuose su artimaisiais ir pasidalinti atostogomis su visu miestu naudojant socialinių tinklų žymą #staromajas.
Akcija tęsis nuo lapkričio 16 iki lapkričio 22 dienos.
Plačiau: staroriga.lv