Kondas centras įkurtas 2003 m. ir pavadintas žymaus estų dailininko Pauliaus Kondaso (1900-1985) vardu. Paulius Kondas kūrė naiviojo meno stiliumi. Šį stilių dažnai naudoja meninio išsilavinimo neturintys žmonės – savamoksliai ir menininkai mėgėjai. Nuolatinė muziejaus ekspozicija skirta jo darbams. Čia galima pamatyti vieną žymiausių jo paveikslų – „Braškių valgytojai“. 2006 m. Viljandžio gatvėse buvo įrengtos į Kondas centro pusę žvelgiančios braškių skulptūros – jos tapo savotišku miesto simboliu.