Šogad jūnija sākumā bija jānotiek ikgadējam Smilšu skulptūru festivālam. Ņemot vērā masu pasākumu rīkošanas ierobežojumus, organizētāji atteicās no tradicionālā pasākuma un tā vietā Pasta salā atvēra smilšu skulptūru parku. Tas strādās no 20. jūnija līdz 1. oktobrim katru dienu no 10:00 līdz 20:00. Ieejas maksa skolēniem un pensionāriem ir 1€, bet pieaugušajiem – 2€. Šogad skulptūru tēma ir Jelgavas pilsētas 755. gadu jubileja, leģendas, cilvēki un notikumi, kas ar to saistīti. Pandēmijas dēļ ārvalstu mākslinieki nevarēja piedalīties, tāpēc visus darbus ir veidojuši vietējie tēlnieki.
Vairāk informācijas: bit.ly/3icGttu