No 7. maija restorāni atkal var apkalpot apmeklētājus terasēs. Pie viena galda var sēdēt ne vairāk kā četri cilvēki, un starp galdiem ir jābūt 2 metru attālumam.
Līdzīgi ierobežojumu atvieglojumi ir noteikti arī citās Baltijas valstīs. Igaunijā apmeklētājus terasēs ir iespējams apkalpot no 3. maija. Bet darba laiks ir ierobežots līdz 21:00.
Lietuvā restorāni atsāka savu darbu jau 22. aprīlī. Pat sliktos laikapstākļos kafejnīcas piesaista daudz apmeklētāju pēc tik ilga klusuma perioda.