Festivāla “Staro Rīga” vietā “Staro mājās”

Galvenā » Ziņas » Festivāla “Staro Rīga” vietā “Staro mājās”

Saistībā ar ikgadējā starptautiskā gaismas festivāla “Staro Rīga” pārcelšanu uz nākamā gada sākumu, 2020. gada novembrī rīdzinieki tiek aicināti piedalīties akcijā “#Staromājās”.

Akciju jau uzsākuši pieci latviešu mākslinieki – Helēna Heinrihsone, Katrīna Neiburga, Kristians Brekte, Kristaps Ancāns un Miķelis Mūrnieks, un visi rīdzinieki tiek aicināti tai pievienoties.

Mākslinieki rādīs video par saviem radošajiem gaismas darbiem, aicinot iedzīvotājus smelties iedvesmu un radīt savus krāsainos gaismas šedevrus un rotājumus, paliekot mājās.

Akcijas mērķis ir radīt svētku atmosfēru Rīgā, svinēt Latvijas dzimšanas dienu mājās ar tuviniekiem un dalīties svētkos ar visu pilsētu, izmantojot sociālajos tīklos tēmturi #staromajas.

Akcija ilgs no 16. līdz 22. novembrim.

Vairāk informācijas: staroriga.lv


Populārs
Viļņas lidosta ir pārvērtusies par brīvdabas kinoteātri
Baltijas valstis ir atvērušas robežas
Pamestā pilsēta Irbene
Mini zoodārzs “Dzīvo Sapņu dārzs”
Skatieties arī